Kampüs Mağaza Kayıt Başvurusu

Milyonlarca öğrenciye ve müşteriye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmak için en doğru kararı verdiniz ve  Kampüs Mağaza’ya ilk adımı attınız.

 

    Mağazanızı açmak için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Doldurmadan önce lütfen aşağıdaki kısa bilgiyi okuyunuz. Formu doldururken zaman kaybetmemek için başlamadan önce aşağıdaki şirket bilgilerini hazırlamanızda fayda vardır.

✔️ Adres ve iletişim bilgileri

✔️ Vergi dairesi bilgileri

✔️  Resmi ve ticari sicil kayıtları

✔️ Var ise kargo anlaşmanız

✔️ Banka hesap bilgileri

Mağazanızı açmadan önce sizlere kısa bir bilgi de vermek istiyoruz; 
Mağaza kısmına ürün nasıl ekleyebilirim ? 
  • Mağazada satılması planlanan  ürünler ilk önce projekampus@gmail.com adresine görselleri, fiyatları, ürün hakkında bilgi ve kargo işlemleri gibi bilgiler ile atılması gereklidir.
  • Ürünler Kampüs Mağaza tarafından incelendikten sonra etiketlendirilerek ürünler mağazanıza satış için hazır hale getirilir.
  • Ürünler hazır hale getirildikten sonra açmış olduğunuz mağaza kısmına duyuru yapılır.
  • Ürünleri Kampüs Mağaza yayınladığı için sizlere mail üzerinden gönderilmiş bağlantıya tıklayarak ürünler nasıl mağazanıza eklenir ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
Ürünü projekampus@gmail.com adresine atmadım ürünüm yayınlanır mı ? 
  • Ürünüzü mail ile atmadığınız taktirde ürününüz yayınlandığı fark edilirse ürün askıya alınır ve sizlere bilgilendirme maili atılır. Tekrar aynı şekilde ürün yayınlanılırsa ilk yapılan bilgilendirme maili aynı zamanda kınama olarakta geçtiğinden ötürü bir süre mağazaya ulaşamazsınız. 3 üncü kez yapılan ürün yayınlama sonrası mağazanız devre dışı bırakılır ve ilişkiniz kesilir.  Neden ürünüm askıya alınıyor, kınama ya da kapatılıyor ?
Neden ürünüm askıya alınıyor, kınama ya da kapatılıyor ? 
  • Bildiğiniz üzere ağırlık olarak kırtasiye ve elektronik malzemeler üzerine olduğu için mağazalar numaralandırılır. Bu numaralandırma sayesinde ürünler ve firmalar karıştırılmaz her hangi bir problem ile karşılaşıldığında firma ile iletişime geçecek olan Kampüs Mağaza Yetkilileri firmayı kolaylıkla bulmasına ve ürünü incelemeye almasında kolayklık sağlar.
  • Askıya alınması ile kınama aldığınız gibi tekrar yapılan durumlarda da uyarı ve haklarınız fes edilmesi mağaza kurallarına uymadığınızdan anlamına geliyor ve istenmeyen problemler söz konusu olabiliyor.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Proje Kampüs Destek

 

        Mağaza kayıt sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum
  • Mağaza sözleşmesini kabul etmediğiniz taktirde mağaza kaydınız yapılsa bile mağaza kaydınız iptal edilir.
Proje Kampüs Yayın Hakları Gizlidir.